Akumulatory Poznań Garbary

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na akumulatory w Poznaniu Garbary, które przeznaczone są do wszystkich typów pojazdów. Nasz nowo otwarty sklep posiada duży asortyment w najwyższej jakości. Sklep wchodzi w skład sieci specjalistycznych sklepów z akumulatorami Uruchom.com, które znajdują się w wielu dużych miastach w Polsce. Sprawdź, dlaczego warto postawić na współpracę właśnie z nami! Kupując akumulator w naszej nowej placówce otrzymujesz gwarancja najbardziej zrównoważonej ceny w Poznaniu. Naszym celem jest profesjonalna obsługa każdego klienta, fachowe doradztwo i darmowe usługi dodatkowe.

Akumulatory Poznań Garbary – tylko najwyższa jakość po dobrej cenie

Akumulatory Poznań Garbary

Pracownicy naszego sklepu z akumulatorami w Poznaniu-Garbary mają wieloletnie doświadczenie w branży akumulatorowej. Wszyscy stawiamy na nieustanny rozwój i obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy, chcemy stać się dobrym partnerem, któremu można zaufać. Sprzedajemy tylko sprawdzone najwyższej jakości urządzenia do obsługi samochodów. Branża motoryzacyjna interesuje nas nie tylko zawodowo, ale również prywatnie, dlatego jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami.

Nie wprowadzamy do oferty asortymentu, którego nie znamy, każdy przechodzi kontrolę pod względem przydatności i jakości, z tego również powodu, znajdziesz u nas tylko produkty znanych na rynku producentów akumulatorów takich jak np. Blackhorse, Bpower, Centra, Duracell, Exide, Fiamm, Ideal, Keepower, Landport, Noco, Optima, Poweroad, Sonnenschein, Sunnyway, Topla, Uruchom, Telwin, Varta, Yuasa, Europower, Akumax, Energeco, Bpower SSB, Victron Energy.

W naszej ofercie znajdziesz również urządzenia, bez których trudno zadbać o prawidłową obsługę pojazdów. Polecamy np. prostowniki, ładowarki, zasilacze, zaciski, klemy, kable rozruchowe, i wiele innych produktów, które przydadzą się w każdym garażu. Wprowadzany do katalogu asortyment jest weryfikowany i doglądany. Personel naszego sklepu z akumulatorami w Poznaniu, dzielnica Garbary jest gotowy do pomocy, dzięki czemu nie będziesz miał żadnego problemu z wyborem najlepszego urządzenia do swojego samochodu. Pamiętaj? Naszym zadaniem nie jest narzucanie danego produktu, doradcy udzielają informacji na temat jego parametrów oraz możliwości rozruchowych.

Sklep z akumulatorami Poznań Garbary – dlaczego warto kupić właśnie u nas?

Akumulatory Poznań

Nasz nowy sklep z akumulatorami w Poznaniu Garbary prowadzi sprzedaż stacjonarną oraz wysyłkową. Możesz wejść na naszą stronę internetową, wybrać interesujący cię produkt i złożyć zamówienie. My ze swojej strony zapewniamy wysyłkę w ciągu 24 godzin po zarejestrowaniu zgłoszenia. Mogą u nas zamawiać klienci z całego kraju, ale dla mieszkańców Poznania przygotowaliśmy dodatkową usługę w postaci sprawdzenia stanu akumulatora a także układu elektrycznego w aucie. Zweryfikujemy napięcie ładowania, alternator i rozrusznik, to pozwoli określić przyczynę braku ładowania, ponieważ nie zawszy problem leży po stronie akumulatora. Odbierzemy od ciebie stary akumulator i oddamy go do utylizacji.

W sklepie z akumulatorami w dzielnicy Garbary, która jest częścią Starego Miasta w Poznaniu możesz zakupić baterię nie tylko do samochodu osobowego, ale również do ciężarówki, autokaru, motocykla, skutera wodnego, quadu, kampera, maszyny budowlanej i rolniczej, zabawek elektrycznych, paneli słonecznych i wielu innych. Prowadzimy sprzedaż akumulatorów kwasowo-ołowiowych, żelowych, litowych i litowo-jonowych, EFB, AGM do samochodów z systemem Start Stop. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i dokonywania udanych zakupów.

4,8/5 - (22 votes)

Zobacz także

Więcej Dzielnice