Akumulatory Grom Poznań

Mieszkasz w Wielkopolsce i potrzebujesz doradztwa przy zakupie dobrej jakości akumulatora? Poznań Obornicka to miejsce gdzie otrzymasz profesjonalną pomoc i możliwość nabycia baterii odpowiedniej do danego pojazdu. Otworzyliśmy nową placówkę, która należy do sieci sklepów z akumulatorami Uruchom.com rozsianych po największych miastach naszego kraju. Odwiedź nas a przekonasz się jak wiele korzyści na ciebie czeka!

Akumulatory Poznań Obornicka

Sklep z akumulatorami

W naszym sklepie z akumulatorami w Poznaniu-Obornicka, sprzedajemy tylko najlepszej jakości produkty, na które składają się baterie, prostowniki, ładowarki, zasilacze, kable rozruchowe, klemy itp. Szeroka gama urządzeń obejmuje dostarczenie źródła prądu do samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, motocykli, skuterów śnieżnych, quadów, łodzi, maszyn rolniczych i budowlanych, systemów solarnych itp.

U nas zakupisz akumulatory takich marek jak np.: Bpower, Ctek, Energizer, Fiamm, Kukla, Landport, Noco, Poweroad, Sunnyway, Telwin, Unibat, Westa, Zap, Haze, Uruchom, Moll, Bpower, Sznajder. Współpracujemy tylko z uznanymi producentami, którzy do produkcji wykorzystują wysokiej jakości materiały zapewniające ich sprawne działanie i bezpieczną eksploatację. W naszym sklepie w Poznaniu kupisz akumulatory zaprojektowane według standardowych oraz najnowszych technologii.To w dzielnicy Obornicka nasza obsługa klienta pomoże w doborze optymalnego akumulatora kwasowego, żelowego, litowo jonowego, AGM (do systemów Start/Stop), EFB, w technologii CA/CA, akumulatory głębokiego rozładowania.

Sklep z akumulatorami Poznań Obornicka – usługi nastawione na dbanie o środowisko

Sprawdzenie akumulatora

Przychodząc do naszego sklepu z akumulatorami w Poznaniu, dzielnica Obornicka możesz nie tylko kupić dobrej jakości akumulator do swojego pojazdu lub maszyny, ale również skorzystać z bezpłatnych usług. Jakich? Posiadamy duże doświadczenie w obsłudze wielu urządzeń do rozruchu samochodu, dlatego na twoje życzenie wykonamy diagnostykę baterii, rozrusznika i alternatora. Pozwoli to poznać przyczynę braku prawidłowego ładowania w samochodzie.To nie wszystko!

Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową, dzięki temu bez wychodzenia z domu możesz zamówić akumulator, a my w ciągu 24 godzin wyślemy go na podany adres. Odbierzemy starą baterię i oddamy ją do utylizacji.Nasz nowo otwarty sklep z akumulatorami w Poznaniu Obornicka jest prężnie działającą firmą. Znamy potrzeby współczesnych właścicieli samochodów i wychodzimy im naprzeciw. Zapewniamy sprawną realizację zamówienia oraz profesjonalne wsparcie przy wyborze odpowiednich produktów.

Przedstawimy ci baterie z optymalnymi parametrami, co zapewni pełne bezpieczeństwo i zadowolenie z ich użytkowania. U nas dokonasz zakupu akumulatorów, które charakteryzują się dłuższym czasem pracy, zwiększoną odpornością na korozje oraz zredukowanym stopniem rozładowania. Jeżeli masz pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mail lub poprzez formularz kontaktowy. Zachowujemy najwyższe standardy obsługi klienta, przedstawimy oferty dopasowane do twoich oczekiwań.

4,9/5 - (7 votes)

Zobacz także

Więcej Dzielnice