Akumulatory Poznań Głogowska

Witamy wszystkich w naszym nowo otwartym sklepie z akumulatorami w Poznaniu-Głogowska! Jesteśmy nowoczesną placówką należącą do sieci sklepów Uruchom.com, która prowadzi sprzedaż wszelkiego rodzaju baterii oraz urządzeń do obsługi pojazdów. Posiadamy w ofercie tylko taki asortyment, który posiada doskonałą żywotność, moc oraz parametry techniczne. Stale poszerzamy naszą ofertę, aby zaspokoić wszelkie potrzeby naszych klientów, dbamy o terminowe dostarczanie poszukiwanych produktów. Nasi doradcy klienta służą pomocą podczas wyboru akumulatora. W Poznaniu na Głogowskiej zaoferujemy ci również montaż urządzenia w samochodzie, sprawdzenie układów ładowania a także rozruchu i wszystko oczywiście bezpłatnie. Ważne! Sprzedawane w naszym sklepie akumulatory nie należą do tak zwanych – leżaków magazynowych.

Akumulatory Poznań Głogowska – wysoka jakość na każdym kroku

W ofercie naszego sklepu z akumulatorami w Poznaniu – Głogowska posiadamy baterie zarówno do aut osobowych, ciężarowych, motocykli jak i do maszyn rolniczych, budowlanych, quadów, łodzi, podnośników, zabawek elektrycznych, paneli solarnych, maszyn szorujących, wózków widłowych, itd. W naszym katalogu znajdziesz także: prostowniki, ładowarki, zasilacze, klemy, zaciski, urządzenia rozruchowe, przetwornice, testery akumulatorów i wiele innych. Dbamy o zadowolenie każdej osoby podejmującej z nami współpracę, zarówno fizycznej i prawnej.

Sprawdzenie akumulatora

Pragniemy poinformować, że wprowadzamy do naszej oferty produkty światowych i polskich marek, które zostały przez nas przetestowane i uznane za wysokiej jakości. W Poznaniu na ulicy Głogowskiej możesz zakupić akumulatory takich producentów jak np.: Banner, Bpower, Ctek, Duracell, Energizer, Exide, Ideal, Keepower, Moll, Optima, Poweroad, Sonnenschein, Stef-pol, Topla, Trojan, Telwin, Uruchom, Unibat, Varta, Yuasa, Zap, Akumax, Pbq, Sznajder, SSB, Victron Energy.

Technologie, w jakich sprzedajemy akumulatory to:

 • Kwasowo-ołowiowe
 • EFB, AGM do samochodów z systemem Start Stop
 • Żelowe
 • Litowo jonowe
 • Rozruchowe
 • Głębokiego rozładowania.

Sklep z akumulatorami Poznań Głogowska zaprasza do zakupu

Akumulatory Poznań

Jednym z atutów naszego sklepu z akumulatorami w Poznaniu na ulicy Głogowskiej jest serwis, na którym świadczymy takie darmowe usługi jak:

 • Kontrolowanie sprawności starego akumulatora
 • Sprawdzanie ładowania i prądu rozruchowego w akumulatorze
 • Sprawdzenie układu elektrycznego (alternator, rozrusznik)
 • Doradztwo przy wyborze odpowiedniego akumulatora do danego pojazdu
 • Czyszczenie klem i zacisków (odsiarczanie)
 • Montaż nowego akumulatora
 • Utylizacja starego akumulatora.

Jesteśmy elastyczni i prowadzimy sprzedaż akumulatorów w Poznaniu-Głogowska nie tylko stacjonarną, ale również internetową. Możesz w dowolnym momencie zamówić baterie lub inne urządzenie a my postaramy się w ciągu 24 godzin dostarczyć do ciebie zamówiony towar. Dbamy, o jakość pakowania, dzięki czemu zamówione produkty dotrą w idealnym stanie. Z całym przekonaniem, możemy stwierdzić, że jesteśmy fachowcami od akumulatorów. Dla nas duża różnorodność takich produktów nie sprawia trudności podczas dopasowania najlepszego rozwiązania do danego pojazdu. Zawsze bierzemy pod uwagę pojemność i rozmiar urządzenia dla danego auta. Zaproponujemy zarówno znane na rynku produkty jak też nowości, które zjednują sobie zadowolonych użytkowników. Zapoznamy cię z różnymi wariantami cenowymi a także technologiami produkcji.To ty dokonujesz ostatecznego wyboru.

4,6/5 - (18 votes)

Zobacz także

Więcej Dzielnice