Akumulatory Poznań

Specjalnie z myślą o mieszkańcach Poznania i okolic przygotowaliśmy szeroką ofertę sprzedażową, z której można korzystać w ramach sklepu internetowego Akumulatory Poznań Rataje. Od pewnego czasu prowadzimy działalność wysyłkową, a zamówienia można składać przez Internet. Dzięki temu klienci z Poznania i okolic mogą szybko i łatwo zamawiać sprzęt wysokiej jakości. Nasz sklep należy do sieci Uruchom.com, która prowadzi sprzedaż na obszarze całej Polski.

Akumulatory Poznań Rataje – nowoczesny, trwały i wydajny sprzęt dla każdego

Montaż akumulatora

W ramach naszej działalności, zapewniamy zamawiającym produkty wysokiej jakości, które są zgodne z obowiązującymi normami oraz są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Kupującym zapewniamy dostęp do szerokiego asortymentu sprzętów dostarczanych przez znanych i cenionych producentów. Jeśli więc poszukują Państwo akumulatorów i innych urządzeń znanych firm to w naszej ofercie mogą Państwo znaleźć produkty marki: Banner, Blackhorse, Bosch, Bpower, Centra, CTEK, Deka, Duracell, Energizer, Exide, Fiamm, Ideal, Kukla, Keepower, Landport, Moll, Noco, Optima, PowerBat, Poweroad, Sonnenschein, Stef-pol, Sunnyway, Topla, Trojan, Telwin, Tuborg, Unibat, Varta, Westa, Yuasa, Zap, Haze, Europower, Akumax, Pbq, Energeco, Bpower, Sznajder SSB oraz Victron Energy. Poza tym prowadzimy sprzedaż prostowników i ładowarek do akumulatorów, a także zajmujemy się dystrybucją przewodów rozruchowych, kabli oraz różnych zaawansowanych rozwiązań rozruchowych.

Zawarliśmy umowy ze znanymi i cenionymi markami, które posiadają duże doświadczenie w branży akumulatorów. Są to firmy produkujące sprzęt z wysokiej jakości materiałów oraz z zastosowaniem praktycznych, innowacyjnych technologii. Zawsze kładziemy duży nacisk na to, aby spełniać wszystkie wymagania naszych klientów. W związku z tym regularnie kontrolujemy sytuację na rynku i wprowadzamy do sprzedaży różne nowości, o ile przejdą one naszą rygorystyczną selekcję. Dzięki temu do odbiorców końcowych trafiają wyłącznie wysokiej jakości, niezawodne oraz wydajne urządzenia.

Sklep z akumulatorami Poznań Rataje – profesjonalna obsługa klientów on-line

Sprawdzenie akumulatora

Co prawda nie prowadzimy sklepu stacjonarnego, ale za to w naszym internetowym punkcie sprzedaży znanym jako akumulatory Poznań Rataje mogą Państwo zamawiać wysokiej jakości przetwornice, ładowarki, prostowniki oraz akumulatory do wielu różnych zastosowań. Nasz personel chętnie odpowiada na pytania i wątpliwości klientów drogą telefoniczną lub za pośrednictwem wiadomości e-mail. Doradzamy zakup urządzeń dopasowanych do odpowiednich potrzeb, zastosowań oraz możliwości finansowych naszych klientów.

Nasz sklep internetowy cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami klientów z regionu Poznań Rataje. Naszą zaletą jest szeroka oferta akumulatorów motocyklowych, samochodowych oraz przeznaczonych do innych zastosowań. Zajmujemy się też sprzedażą ładowarek, prostowników i urządzeń rozruchowych. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego zapewniamy sprawny kontakt oraz wygodną sprzedaż internetową, dzięki której można zamawiać odpowiedni sprzęt bez konieczności wychodzenia z domu. Klient nie musi długo czekać na swój akumulator, ponieważ zamówienia realizujemy zwykle w ciągu zaledwie 24 godzin.

5/5 - (9 votes)

Zobacz także

Więcej Dzielnice