Akumulatory Poznań Grunwald

Zastanawiasz się, gdzie kupić nowy akumulator, który spełni wszystkie wymagania Twojego samochodu? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z akumulatorami w Poznaniu – Grunwald, posiadamy ogromny wybór baterii, które posiadają atesty i spełniają rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa. U nas znajdziesz atrakcyjny cenowo akumulator do niezawodnej i wydajnej obsługi samochodu. Ale to nie wszystko, wprowadziliśmy do oferty wysokiej, jakości urządzenia do obsługi pojazdów takie jak: prostowniki, ładowarki, zasilacze awaryjne UPS, przetwornice (12V-48V), testery akumulatorów i wiele innych przydatnych sprzętów.

Współpracujemy ze znanymi producentami akumulatorów oraz akcesoriów samochodowych, dlatego nasza oferta jest tak rozbudowana a ceny konkurencyjne na rynku. Nasz sklep prowadzi sprzedaż stacjonarną w dzielnicy Poznania Grunwald oraz sprzedaż wysyłkową za pomocą strony internetowej, dlatego nie musisz opuszczać domu, aby nabyć wysokiej jakości baterię czy ładowarkę automatyczną do swojego auta. Sklep, którego ofertę proponujemy wchodzi w skład sieci profesjonalnych sklepów z akumulatorami Uruchom.com, które znajdują się w największych polskich miastach. Zapraszamy do naszego sklepu lub skorzystania z zakupów online.

Akumulatory Poznań Grunwald – uzyskasz profesjonalne doradztwo

 

Akumulatory Grunwald

Silnik może być zasilany benzyną, olejem napędowym, gazem. Ale jego elementy elektryczne – wewnętrzna elektronika, reflektory, kierunkowskazy są zasilane z akumulatora. Jeśli jest przestarzały i nie radzi sobie ze swoimi funkcjami, kierowca ma do czynienia z różnymi problemami: ściemnianie podświetlenia tablicy przyrządów, powolny rozruch silnika. Jeśli akumulator jest całkowicie rozładowany, samochód nie uruchomi się. Kupując nowy akumulator w Poznaniu – Grunwald, należy wziąć pod uwagę parametry:

  • Napięcie. Aby uruchomić silnik, napięcie znamionowe musi wynosić, co najmniej 12 V.
  • Wymiary obudowy. Eksperci radzą szukać modeli o wymiarach identycznych z wymiarami pierwotnie zainstalowanego urządzenia.
  • Biegunowość. Ten parametr jest ustalony w wymaganiach technicznych producenta pojazdu – zaciski są rozmieszczone inaczej dla różnych akumulatorów.
  • Pojemność. Wskaźnik ilości energii wytworzonej w ciągu 1 godziny. Jest wybierany na podstawie objętości roboczej silnika, jego warunków pracy.
  • Prąd rozruchowy. Charakteryzuje możliwość doprowadzenia energii do rozrusznika, który przy starcie obraca jeszcze nieogrzewany silnik. Zwykle związane z klasą i objętością baterii.

Jeśli nie wiesz, który model jest odpowiedni do Twojego samochodu, skontaktuj się z pracownikiem naszego sklepu a on znajdzie odpowiednią opcję według marki i modelu samochodu. Posiadamy w ofercie akumulatory cenionych wśród kierowców marek: Banner, Bosch, Centra, Deka, Energizer, Fiamm, Kukla, Landport, Noco, Optima, Poweroad, Stef-pol, Topla, Moll, Trojan, Telwin, Unibat, Varta, Yuasa, Zap, Akumax, Pbq, Bpower, Sznajder, SSB, Victron Energy i wiele innych.

Akumulatory, które sprzedajemy w Poznaniu w dzielnicy Grunwald i na naszej stronie internetowej przeznaczone są do samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, kamperów, łodzi, maszyn budowlanych i rolniczych, do alarmów, zabawek elektrycznych itd. W naszym sklepie możesz zakupić standardowe akumulatory oraz nowoczesne do pojazdów z systemem Start Stop: AGM, EFB a także baterie żelowe i 4×4. Jeżeli nie możesz przybyć do nas osobiście, skorzystaj z telefonu, emaila lub formularza kontaktowego, który znajduje się na naszej stronie internetowej. Zapewniamy, że odpowiemy na każde pytanie i pomożemy rozwiązać każdy problem.

Sklep z akumulatorami Poznań – Grunwald posiada  bogatą ofertę sprzedażową

Akumulatory są niezawodne w działaniu, zaprojektowane do ciężkich warunków pracy, dostarczają dodatkową ilość energii, gdy moc silnika jest niewystarczająca, na przykład, gdy włączona jest klimatyzacja. W zależności od typu i producenta akumulatory samochodowe mają różnice konstrukcyjne i techniczne, ale schemat ich działania jest taki sam. Jeżeli dojdzie do zużycia baterii, skorzystaj z oferty naszego sklepu z akumulatorami w Poznaniu – Grunwald a zakupisz wysokiej jakości urządzenie, które będziesz mógł eksploatować przez długi okres czasu.

Nasi pracownicy fascynują się nowymi rozwiązaniami technologicznymi w motoryzacji, dlatego chętnie testują nowe modele akumulatorów zarówno znanych marek jak też nowych producentów. Jeżeli te nowinki posiadają wysokie parametry i znajdą zainteresowanie wśród właścicieli pojazdów wprowadzamy je do oferty naszego sklepu w Poznaniu.

Zjednujemy sobie coraz więcej zadowolonych klientów, którzy darzą nas zaufaniem, ponieważ w naszym sklepie w Grunwaldzie kupują zawsze niezawodne akumulatory i urządzenia do obsługi ich samochodów. Skorzystaj z naszych propozycji i dołącz do grona ukontentowany właścicieli samochodów wyposażonych w dobrze dopasowane akumulatory.

Poznań Grunwald

Wszystkich Klientów z dzielnicy: Poznań Grunwald, zapraszamy do naszego sklepu na darmowy test akumulatora oraz instalacji samochodowej w Państwa aucie.

4/5 - (7 votes)

Zobacz także

Więcej Dzielnice