Akumulatory Poznań Ławica

Ruszył nasz nowy sklep z akumulatorami w Poznaniu Ławica, będziemy prowadzić zarówno sprzedaż stacjonarną i sprzedaż wysyłkową, w ciągu 24 godzin przesyłka zostanie do Ciebie nadana. Nasza placówka wchodzi w skład sieci specjalistycznych sklepów z akumulatorami Uruchom.com, które mają swoje filie w największych miastach w całej Polsce. Pracownicy sklepu są pasjonatami motoryzacji i stale śledzą nowe modele urządzeń wprowadzane na rynek, testują akumulatory nowych marek i jeżeli spełniają parametry zgodne z normami wprowadzamy je do naszej oferty.

Akumulatory Poznań Ławica

Akumulatory Ławica

Cały nasz zespół ma świadomość, że akumulator jest bardzo ważnym elementem instalacji elektrycznej pojazdu.To, jak niezawodne będzie działanie samochodu, zależy od jego jakości, niezawodności i parametrów elektrycznych. Wybór akumulatora samochodowego jest bardzo ważny dla stabilnej pracy samochodu.

To właśnie ta niewielka jednostka zapewnia rozruch zimnego silnika i konserwację elektroniki przy wyłączonym silniku. Dlatego w przypadku awarii należy go natychmiast wymienić. Zapraszamy do naszego sklepu z akumulatorami w Poznaniu w dzielnicy Ławica, pomożemy wybrać wysokiej jakości akumulator dopasowany do Twojego samochodu osobowego, ciężarowego, sportowego.

Duży wybór akumulatorów – Poznań Ławica

W asortymencie naszego sklepu w Poznaniu znajdują się standardowe akumulatory oraz zaawansowane technologicznie do samochodów z system Start Stop typu: AGM, EFB, a także żelowe, wysokiego rozładowania itd. Oferujemy również akumulatory do maszyn rolniczych, budowlanych, kamperów, motocykli, 4×4, do USP, alarmów, zasilania awaryjnego, kas fiskalnych, łodzi. Wprowadziliśmy do sprzedaży prostowniki, ładowarki, klemy i zaciski, urządzenia rozruchowe, pomiarowe i wiele innych.

Współpracujemy tylko z producentami oferującymi akumulatory najwyższej jakości: Banner, Bpower, Centra, Duracell, Fiamm, Keepower, Noco, Poweroad, Sunnyway, Telwin, Varta, Yuasa, Uruchom, Moll, Europower, Energeco, Sznajder, Victron Energy i wiele więcej. Wszyscy wymienieni producenci posiadają gamę akumulatorów różniących się jedynie parametrami: typ, pojemność, rozruch, wymiary, czas pracy itp.

Mamy w sprzedaży produkty, których reputacja mówi sama za siebie, a ich statystyka i niezawodność nie budzą wątpliwości. Zakup akumulatora w naszym sklepie w Ławicy, jest gwarancją otrzymania urządzeń, które będzie można eksploatować niezawodnie przez długi czas.

Sklep z akumulatorami Poznań Ławica – profesjonalna obsługa, zrównoważone ceny

Sprzedaż prowadzimy stacjonarną oraz online, dlatego nie musisz wychodzić z domu, aby dokonać zakupu akumulatora oraz akcesoriów. Nasz sklep internetowy oferuje bardzo szeroką gamę akumulatorów rozruchowych, dzięki czemu można dobrać model do samochodu dowolnej marki, o różnym zużyciu energii. Współpraca z nami jest zawsze korzystna i wygodna a wszystkie akumulatory spełniają normy jakości i bezpieczeństwa oraz są objęte gwarancją. Jeśli zamierzasz kupić nową baterię w Poznaniu zapraszamy do dzielnicy Ławica, odwiedź nas lub złóż zamówienie przez Internet.

Możesz skontaktować się z naszymi pracownikami telefonicznie, poprzez email oraz formularz kontaktowy. Odpowiemy na każde pytanie, udzielimy cennych wskazówek, ponieważ dla nas najważniejsze jest Twoje zadowolenie. Korzystając z naszej oferty możesz skorzystać z bezpłatnych usług takich jak montaż akumulatora w Twoim samochodzie oraz odbiór starego i oddanie go do utylizacji. Postaw na profesjonalizm i kompetentną obsługę klienta a przekonasz się jak prosto można zakupić akumulator do każdego pojazdu.

Poznań – Ławica

Wszystkich Klientów z dzielnicy: Ławica zapraszamy do naszego sklepu na darmowy test akumulatora oraz instalacji samochodowej w Państwa aucie.

5/5 - (9 votes)

Zobacz także

Więcej Dzielnice