Akumulatory Poznań Umultowo

Pragniemy poinformować mieszkańców Poznania, że przyszła pora na dzielnicę Umultowo.To tutaj otworzyliśmy nasz nowy sklep z akumulatorami, do którego wszystkich zapraszamy. Należy on do znanej w całym kraju sieci sklepów Uruchom.com, która od lat zaopatruje kierowców w wielu miastach Polski. Od teraz możesz zakupić najwyższej jakości akumulatory w Poznaniu – Umultowo w naszym sklepie stacjonarnym. Obiecujemy, że nasi doradcy klienta zaproponują urządzenia dopasowane do wymagań Twojego pojazdu bez względu na markę, rocznik oraz ilość zamontowanych odbiorników prądu.

Akumulatory Poznań Umultowo – zaprasza na darmowy test

Gdzie naładować akumulator Poznań

W naszej ofercie produktowej znajdują się tylko akumulatory pochodzące od najlepszych producentów, którzy cieszą się uznaniem klientów na całym świecie. Nie trafiają do nas baterie niesprawdzone, których nie możemy zaoferować, jako spełniające obecne potrzeby właścicieli samochodów. Lista akumulatorów w Poznaniu- Umultowo jest bardzo obszerna a znajdują się na niej między innymi takie marki jak: Blackhorse, Bpower, Ctek, Energizer, Fiamm, Ideal, Landport, Noco, Poweroad, Stef-pol, Topla, Telwin, Unibat, Westa, Zap, Uruchom, Varta, Centra, Moll, Energeco, Sznajder. Kolejnymi produktami, które możesz u nas zakupić są urządzenia takie jak: ładowarki, prostowniki, kable rozruchowe, przetwornice, zaciski, klemy i wiele innych, które przydadzą się do obsługi pojazdu.

Dostosowując się do potrzeb właścicieli różnych pojazdów prowadzimy sprzedaż akumulatorów do:

  • Samochodów osobowych, ciężarowych, autokarów, wozów strażackich
  • Motocykli
  • Maszyn rolniczych i budowlanych
  • Głębokiego rozładowania
  • Kamperów, łodzi, przyczep
  • Quadów
  • Podnośników koszowych, platform
  • Kas fiskalnych, alarmów
  • Zabawek i wiele innych.

Dysponujemy akumulatorami do samochodów wymagających modeli kwasowo-ołowiowych oraz akumulatorami do nowoczesnych aut z systemem Start Stop. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz takie baterie jak: AGM i EFB które przystosowane są do obsługi tych pojazdów.

Sklep z akumulatorami Poznań Umultowo – dlaczego warto u nas dokonywać zakupów?

Korzystając z akumulatora czasami dochodzi do jego rozładowania, jest tego wiele przyczyn, warto przed zakupem nowego urządzenia sprawdzić, co dzieje się z obecnie użytkowanym, dlaczego nie ładuje prawidłowo. Zapraszamy do naszego nowo otwartego sklepu z akumulatorami w Poznaniu w dzielnicy Umultowo, na Twoje życzenie dokonamy kontroli instalacji elektrycznej pojazdu. Sprawdzimy napięcie ładowania, sprawność rozrusznika a także poziom poboru prądu. Jeżeli wina będzie leżała po stronie baterii, pomożemy Ci przy optymalnym wyborze nowego akumulatora dostosowanego do wymagań producenta auta. Ważne?

Jeżeli zakupisz u nas akumulator, pomożemy go wymienić a stary oddamy do utylizacji. Jeżeli nie masz czasu przyjechać do naszego sklepu z akumulatorami w Poznaniu na Umultowie, skorzystaj z naszej oferty internetowej, posiadamy tam naprawdę duży wybór i również udzielamy profesjonalnego doradztwa. Po złożeniu zamówienia w ciągu 24 godzin wyślemy zamówioną baterię czy urządzenie do obsługi samochodu. Dołącz do nas a szybko dostrzeżesz korzyści z udanej współpracy!

4,7/5 - (3 votes)

Zobacz także

Więcej Dzielnice