Akumulatory Tarnowo Podgórne

Zapraszamy na Wielkopolskę, otworzyliśmy właśnie specjalistyczny sklep, w którym sprzedajemy akumulatory, Tarnowo Podgórne to nasza nowa placówka, która wchodzi w skład sieci profesjonalnych sklepów z akumulatorami Uruchom.com działających w największych miastach w kraju. Nasz sklep tworzą fachowcy, którzy zgłębili całą wiedzę na temat akumulatorów oraz urządzeń usprawniających ich obsługę. To solidni zmotoryzowani handlowcy i miłośnicy nowinek związanych z wyposażeniem starych i nowoczesnych samochodów, dlatego zawsze możesz liczyć na ich pomoc przy doborze baterii do swojego auta.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego w Tarnowie Podgórnym lub odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania ze sprzedaży wysyłkowej. W każdym przypadku będziesz zadowolony z jakości obsługi, szybkiej dostawy, ponieważ w ciągu 24 godzin wyślemy zamówiony towar do Ciebie. Zajrzyj do nas w wybrany przez siebie sposób a przekonasz się, że było warto!

Akumulatory Tarnowo Podgórne – od znanych producentów

Sklep z akumulatorami Tarnowo Podgórne

Prowadzimy profesjonalny i solidny sklep z akumulatorami w Tarnowie Podgórnym i zawsze sprzedajemy i dostarczamy naszym klientom praktyczne rozwiązania o szerokim zastosowaniu. Jeśli skorzystasz z naszych usług będziesz miał możliwość zakupu akumulatorów (12 i 6V) o różnym przeznaczeniu:

  • Do samochodów osobowych i ciężarowych
  • Do motocykli, skuterów i quadów
  • Do maszyn rolniczych i budowlanych
  • Do wozów strażacki i pojazdów komunalnych
  • Do łodzi i kamperów
  • Do zabawek elektrycznych i alarmów
  • Do fotowoltaiki
  • Do kas fiskalnych i wiele więcej.

Oferowane przez nas akumulatory pochodzą od znanych i cenionych producentów: Banner, Bosch, Centra, CTEK, Duracell, Energizer, Exide, Keepower, Moll, Noco, Optima, Poweroad, Sonnenschein, Sunnyway, Topla, Telwin, Uruchom, Unibat, Varta, Yuasa, Akumax, Energeco, Bpower, Sznajder i wiele innych. Przychodząc do naszego sklepu w Tarnowie Podgórnym lub kontaktując się z nami online, dowiesz się, że właściwym sposobem na zakup odpowiedniego akumulatora do swojego pojazdu jest sprawdzenie obecnie znajdującego się w aucie. Ważne są jego wymiary i pojemność, typ mocowania oraz końcówki biegunowe.

Jeśli posiadasz samochód z systemem Start Stop i chcesz kupić nową baterię zwróć uwagę na oznaczenia AGM lub EFB. Posiadamy wszystkie typy akumulatorów, więc nie będzie problemu z zakupem odpowiedniego modelu. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów wprowadziliśmy do oferty wiele niezbędnych urządzeń, które przeznaczone są do obsługi akumulatora. Możesz u nas nabyć: prostownik, ładowarkę, klemy i zaciski, urządzenie rozruchowe, zasilacz awaryjny UPS, przetwornicę, urządzenie pomiarowe.

Dlaczego warto wybrać sklep z akumulatorami – Tarnowo Podgórne?

Przedstawiliśmy ofertę naszego sklepu z akumulatorami w Tarnowie Podgórnym, zachęcamy do kontaktu z nami: telefonicznego, email lub poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy na każde pytanie i doradzimy w kwestii wyboru optymalnego urządzenia do Twojego pojazdu. Mamy do zaproponowania dwie bezpłatne usługi, z których chętnie korzysta wielu zabieganych kierowców. To możliwość zamówienia akumulatora z dostawą i montażem w samochodzie oraz odbiór zużytej baterii i oddanie jej do utylizacji.

Dzięki temu będziesz miał swój wkład w ochronę natury, przyczynisz się do ekologicznej zmiany na lepsze także w sensie globalnym. Pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji i udzielimy wszelkich wskazówek, aby eksploatowanie nowo nabytego akumulatora czy ładowarki było satysfakcjonujące. W Tarnowie Podgórnym sprzedajemy akumulatory oraz wszelkie akcesoria w zrównoważonych cenach, dlatego jesteśmy konkurencyjni na rynku i zdobywany nowych zadowolonych klientów. Dołącz do nich a szybko zauważysz, że to się opłaca!

Tarnowo Podgórne

Wszystkich Klientów z dzielnicy: Tarnowo Podgórne, zapraszamy do naszego sklepu na darmowy test akumulatora oraz instalacji samochodowej w Państwa aucie.

4,9/5 - (19 votes)

Zobacz także

Więcej Dzielnice