Akumulatory AGM Poznań

Nasz sklep z akumulatorami AGM w Poznaniu odnotowuje duże zainteresowanie akumulatorami wykonanymi w technologii AGM, szczególnie jeśli użytkownicy posiadają samochód z systemem start stop. Różnica między akumulatorami AGM a klasycznymi polega na tym, że zawierają one elektrolit pochłonięty w specjalnym separatorze z włókna szklanego.

Akumulatory AGM w Poznaniu do samochodów z system Start Stop?

Akumulatory Exide AGM

Nowoczesna technologia zastosowana w akumulatorach AGM spowodowała, że urządzenia te wyróżniają się szybszym ładowaniem i dostarczają zwiększony prąd rozruchowy. Jednak w przypadku równych obciążeń dochodzi do szybszego rozładowania. Właściciele pojazdów z system Start Stop, które mają większe zapotrzebowania na energię elektryczną mogą odwiedzić sklep z akumulatorami AGM w Poznaniu: https://aku-poznan.pl/ i zakupić baterie najlepszych światowych marek wykonanych właśnie w tej technologii.

Akumulatory AGM są bezpieczne w użytkowaniu, dlatego ich popularność stale rośnie. Osoby, które cenią sobie wygodę zakupów nie muszą korzystać z usług sklepu stacjonarnego, mogą skorzystać z oferty sklepu internetowego, który dysponuje obszerną ofertą AGM: https://sklep.uruchom.com/akumulator-agm-c-15.html.

Zainteresowanie akumulatorami AGM w Poznaniu utrzymuje się na wysokim poziomie, ponieważ na rynku pojawia się coraz więcej samochodów wyposażonych w system Start Stop tzn. wyłączający i włączający silnik automatycznie. Innowacyjna technologia ogranicza zużycie paliwa oraz zmniejsza emisję dwutlenku węgla, dzięki temu kierowca płaci mniej za paliwo a także może cieszyć się z komfortu użytkowania swojego samochodu. Akumulatory AGM są dużo wytrzymalsze niż analogii produkowane tradycyjnie.

Wchodząc na stronę sklepu internetowego https://sklep.uruchom.com/akumulatory-do-startstop-c-4.html, można nabyć urządzenia do rozruchu pojazdu które są wyprodukowane zgodnie z normami bezpieczeństwa. Zakupy online nie oznaczają braku możliwości skorzystania z fachowego doradztwa. Można skontaktować się z obsługą klienta sklepu internetowego z akumulatorami za pomocą e-mail lub telefonicznie. Doradcy odpowiedzą na każde pytanie i pomogą dopasować baterię do konkretnego auta. Ceny w Poznaniu są zrównoważone i każdy klient będzie zadowolony z transakcji.

Akumulatory żelowe a AGM

W akumulatorach żelowych aktywny kwas jest związany specjalną substancją tzn. żelem krzemionkowym. W takich akumulatorach elektrolit jest doprowadzany do stanu gęstej masy, to znaczy żelu. Często elektrolit żelowy zawiera kwas krzemowy, kwas siarkowy i specjalne dodatki – stabilizatory. Stosuje się je główne przy zasilaniu urządzeń, rzadko kiedy można je spotkać jako akumulatory rozruchowe. Dużo lepiej w tym przypadku sprawdza się akumulator wykonany w technologii AGM.

Technologia AGM zapewnia wiele korzyści dla kierowców:

  • Nie wymagają konserwacji i uzupełniania elektrolitu
  • Bezpieczne, nie wydzielają oparów
  • Niskie samorozładowanie i wysoka wydajność
  • Nie są podatne na korozję i uszkodzenia mechaniczne.

Sprzedawane w Poznaniu akumulatory AGM posiadają dużą sprawność działania, ale trzeba pamiętać o tym, że nie należy ich długo przechowywać w stanie rozładowanym. Akumulatory zbudowane w technologii AGM dzięki zwiększonej odporności cyklicznej, wytrzymują dużo więcej cykli ładowania i rozładowania niż ma to miejsce w przypadku akumulatorów wykonanych w tradycyjnej technologii. Dzięki temu ich żywotność jest znacznie większa.

5/5 - (5 votes)

Zobacz także