Akumulatory żelowe Poznań

Urządzenia takie jak łodzie, przyczepy kampingowe oraz kampery wymagają długotrwałego i stabilnego zasilania urządzeń nawigacyjnych. Specjalnie dla nich produkowane są akumulatory żelowe. Aku-Poznań.pl posiada w swoim sklepie baterie Exide z serii ES, które doskonale sprawdzą się w takich jednostkach również do zasilania sprzętu awaryjnego, zabezpieczającego oraz odpowiadającego za komfort podróżowania.

Gdzie wykorzystywane są akumulatory żelowe – Poznań?

Akumulator żelowy Exide ES

 

Producent Exide zaprojektował baterie uwzględniając duże zapotrzebowanie na energię większych pojazdów oraz jednostek pływających. Potrzebują one stałego dopływu prądu wyjściowego, który zapewni działanie każdego urządzenia znajdującego się na ich wyposażeniu. Nasza oferta akumulatorów żelowych w Poznaniu pozwala zaopatrzyć wszystkich miłośników pojazdów rekreacyjnych oraz sportowych. To również ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ takie baterie posiadają znaczenie dłużą żywotność w porównaniu do standardowych urządzeń.

Marka Exide zdobyła już uznanie na rynku akumulatorów żelowych i kwasowo-ołowiowych. Zdołała wypracować nowatorskie rozwiązania technologiczne, które spotkały się z zainteresowaniem największych producentów samochodów na świecie np.: Fiat, Volkswagen, Renault, Toyota. Warto przypomnieć, że to właśnie firma Exide zapoczątkowała produkcję baterii do wyposażenia samochodów z systemem Start Stop pracujących pod dużym obciążeniem.

Jednak nawet tak doskonałe urządzenia nie mogą być wykorzystywane do łodzi czy kamperów, w ich przypadku konieczne są akumulatory do długotrwałej jednostajnej pracy pod sporym obciążeniem z możliwością jego głębokiego rozładowywania. W Poznaniu pojawiły się akumulatory żelowe Exide Es, które są przeznaczone do pracy w takich warunkach.

Dlaczego akumulatory żelowe w Poznaniu zasługują na wysokie oceny?

Akumulatory żelowe Exide ES posiadają wiele pozytywnych cech przemawiających za ich wyborem:

  • Zapewniają bezobsługowe użytkowanie
  • Nie ma potrzeby systematycznego podładowywania
  • Gwarantują doskonałą szczelność oraz sprawdzone zabezpieczenie przed iskrzeniem, co przemawia za ich montowaniem w kabinie
  • To produkt odporny na wibracje, przechyły umożliwiający montaż boczny

Wykorzystanie technologii żelowej z odpowietrzaniem, uniemożliwia odparowanie zawartości baterii i nie dochodzi do jej uszkodzenia w przypadku głębokiego rozładowywania. Akumulatory serii Es nie zawierają ciekłego elektrolitu, lecz masę żelową. Należą do produktów gwarantujących solidne źródła energii elektrycznej z odpornością na głębokie rozładowanie. Coraz częściej znajdują zastosowanie także w pojazdach wykorzystywanych w takich gałęziach jak górnictwo, rolnictwo czy budownictwo.

Akumulatory żelowe to wiele korzyści w rozsądnej cenie

Kupując akumulatory żelowe w Poznaniu uzyskuje się autorskie produkty marki Exide, które będzie można długo eksploatować a jednym wymogiem jest przestrzeganie zaleceń producenta. Dla fanów długich wypraw wodnych i poruszania się po drogach z wykorzystaniem przyczepy idealnym rozwiązaniem będą właśnie akumulatory żelowe.

Nie zawiodą w czasie podróży bez względu na długość trasy do przebycia i panujące warunki środowiskowe, zawsze zapewnią odpowiednią ilość energii elektrycznej do zasilenia każdego urządzenia. Nie warto ryzykować lepiej zabezpieczyć się przed przykrymi niespodziankami i zamontować w swoim pojeździe baterię Exide Es. Ważne! Nie ma znaczenia jak często akumulator żelowy będzie ładowany, w każdym przypadku zapewni niezawodną pracę i szybkie ładowanie.

Zapraszamy do naszego sklepu

  • Uruchom.com
  • ul. Dąbrowskiego 185
  • 60-594 Poznań
  • tel.: + 48 508 211 330
  • poznan@akustrefa.pl
5/5 - (2 votes)

Zobacz także