Akumulatory samochodowe Poznań

Akumulatory przeznaczone są do magazynowania energii w różnych typach samochodów. Ale gdzie udać się po baterie, które będą cechowały się doskonałą sprawnością i długą żywotnością? Podpowiadamy – do sklepu sieci Uruchom.com. Wysokiej jakości akumulatory samochodowe w Poznaniu sprzedajemy w różnych technologiach, dlatego klienci naszego sklepu mogą dobrać urządzenia zgodnie z potrzebami swojego auta. Posiadamy w ofercie akumulatory do silników benzynowych i wysokoprężnych, a pochodzą one od sprawdzonych marek takich jak np.: Centra, Bosch, Uruchom, Bpower, Moll, Duracell, Gigawatt, Exide,  Yuasa, Fiamm Varta. W zależności od potrzeb możecie Państwo u nas nabyć akumulatory do auta obsługowe i bezobsługowe, Ca/Ca oraz do samochodów z system Start Stop. Zawsze chętnie służymy radą i pomocą podczas wyboru optymalnej baterii do Państwa auta.

Najwyższej jakości, bezpieczne akumulatory samochodowe w Poznaniu?

Technologia stale się rozwija, a konkretne typy akumulatorów różnią się od siebie zastosowaniem i właściwościami technicznymi. Producenci w tym sektorze produkcji stawiają na coraz to nowsze rozwiązania technologiczne i wprowadzają na rynek akumulatory, które są w stanie sprostać dużemu zapotrzebowaniu na energię elektryczną. Nowoczesne samochody wyposażone są w wiele odbiorników prądu, dlatego wymagają zamontowania urządzenia do rozruchu silnika, które poradzi sobie z wszystkim postawionymi zadaniami.

Nasz sklep z akumulatorami w Poznaniu może zaoferować Państwu najnowsze rozwiązania takie jak akumulatory AGM i EFB. Dlaczego warto wyposażyć swój pojazd w takie urządzenia? Wyróżniają się one dużo większą żywotnością niż klasyczne baterie, ponadto są najlepszym rozwiązaniem do auta z systemem Start Stop. Ale nie tylko, można je zainstalować również w pojazdach bez wspomnianego systemu. Doładowują się dużo szybciej a to pozytywnie wpływa na stan napięcia. Jeśli wejdziecie Państwo na naszą stronę internetową: https://aku-poznan.pl/, będzie można zapoznać się z dostępnymi rodzajami akumulatorów oraz znaleźć korzystne bezpłatne usługi. Zapraszamy!

Oto nasze namiary:

  • Akumulatory Poznań
  • ul. Dąbrowskiego 185
  • 60-594 Poznań
  • tel. 508 211 330

Godziny otwarcia:

  • Pn.-Pt. – od 9 do 18
  • Sobota – od 10 do15.

Sprawdzone akumulatory samochodowe w Poznaniu – AGM

Najlepiej jest kupić taki akumulator, który jak najbliżej odpowiada parametrom ustawionym fabrycznie. W naszym sklepie z akumulatorami w Poznaniu chętnie podpowiemy Państwu, gdzie znaleźć wszystkie potrzebne parametry i wskażemy akumulator AGM w zależności od potrzeb auta i budżetu. Akumulatory AGM są zaprojektowane inaczej niż tradycyjne akumulatory kwasowo-ołowiowe z ciekłym elektrolitem, mają ultracienką warstwę włókna szklanego umieszczoną pomiędzy płytami, która jest nasycona kwasami do około 95% pojemności. Ponieważ płytki i włókno szklane są dość ciasno upakowane, są odporne na wibracje.

Akumulatory AGM mają wyjątkowo niski wewnętrzny opór elektryczny.To, w połączeniu z szybszą reakcją między kwasem a płytami, pozwala akumulatorom dostarczać i absorbować wyższe natężenia prądu niż jakikolwiek inny zamknięty akumulator podczas cykli rozładowania i ładowania. Ponadto akumulatory AGM można ładować tymi samymi generatorami prądu, co konwencjonalne akumulatory kwasowo-ołowiowe, co znacznie rozszerza ich zakres zastosowań.

Nowoczesne akumulatory AGM w większości można ładować przy wysokim natężeniu prądu bez uszczerbku dla ich wydajności – do 10 razy szybciej niż większość akumulatorów żelowych i 4 razy szybciej niż konwencjonalne akumulatory kwasowo-ołowiowe. Jeżeli jesteście Państwo właścicielami nowoczesnego samochodu z systemem Start-Stop, AGM będzie najlepszym wyborem.Ta technologia nowej generacji zapewnia większe bezpieczeństwo, wydajność i trwałość w porównaniu ze wszystkimi innymi istniejącymi typami.

EFB to bezpieczny i wydajny akumulator do samochodu dostępny w Poznaniu

W Europie jest już wielu producentów akumulatorów korzystających z technologii EFB to tak naprawdę przyszłość branży akumulatorowej, bo pracują około dwukrotnie lepiej i są trwalsze. W Poznaniu w naszej ofercie znajdują się również modele EFB. Co możemy Państwu powiedzieć o technologii EFB? Akumulatory EFB (Enhanced Flooded Battery) to zaawansowane akumulatory kwasowo-ołowiowe, które wykorzystują płynny elektrolit. Mogą być wykorzystywane nawet przy częściowym naładowaniu i co bardzo ważne nie potrzebują głębokiego ładowania. Jak to możliwe? Posiadają siatkę poliestrową na dodatniej powierzchni płyty. Czym wyróżniają się EFB?

Akumulatory są dobrym rozwiązaniem przy częstym uruchamianiu silnika w aucie oraz przy dłuższych postojach.To baterie sprawdzające się w samochodach z system Start-Stop oraz w autach o zwiększonym zużyciu energii. Zapraszamy Państwa do zakupu doskonałych akumulatorów, których szczegółowy opis znajduje się na naszej stronie internetowej. Prowadzimy również sprzedaż online, dlatego można składać zamówienia bez wychodzenia z domu na stronie https://sklep.uruchom.com/akumulatory-samochodowe-c-1.html

5/5 - (2 votes)

Zobacz także