Akumulatory Asset Poznań

W ostatnich latach producenci akumulatorów oferują właścicielom samochodów tak zwane baterie bezobsługowe o niskim samorozładowaniu, wysokim prądzie rozruchowym i braku konieczności dolewania wody. Sekret sprzedawanych bezobsługowych akumulatorów Asset w Poznaniu polega na tym, że wapń jest dodatkiem w stopie ołowiu, z którego wykonane są kratki. Warto wiedzieć! Kratki produkowane według metody Expanded Metal powstają z taśmy ołowianej przez wykrawanie i rozciąganie, dzięki czemu ograniczona zostaje ich grubość a zwiększona ilość, poprawiając wydajność baterii. Akumulatory Asset są zalecane do użytku w nowoczesnych samochodach z dużą liczbą odbiorników energii elektrycznej.

Wydajne i bezobsługowe akumulatory Asset Poznań

Akumulatory Poznań

Do produkcji masy w akumulatorach Asset z Poznania wykorzystywana jest technologia oparta na wysoko-utlenionym proszku. Roztopiony ołów wprowadzany jest do komory mieszalnika, która wcześniej jest schłodzona wodą destylowaną. Następnie jest przedmuchiwany czystym powietrzem, w wyniku, czego powstaje niewielki strumień kropli ołowiu, wchodzący w interakcję z tlenem. Jaki ma to wpływ na parametry akumulatora Asset? Procedura powoduje zwiększenie jego pojemności i prądu rozruchu, natomiast wprowadzone dodatki do masy wpływają na przedłużenia jego żywotności. Obudowa akumulatora Asset produkowana jest z wytrzymałego polipropylenu, który nadaje jej odporność na niskie i wysokie temperatury (-40 °C do +60 °C). Producent zaprojektował w pokrywie baterii wskaźnik, pozwalający na szybką ocenę sprawności akumulatora. Wprowadziliśmy do katalogu naszego sklepu w Poznaniu akumulatory Asset, ponieważ są odporne na rozładowania i ładowania.

Dlaczego warto kupić akumulatory Asset – Poznań?

Zaawansowana technologia, w której wapń jest używany, jako dodatek w dodatnich i ujemnych kratkach to akumulatory Asset, sprzedawane w Poznaniu. Główne zalety, które wyróżniają akumulatory Asset z technologią Ca / Ca:

  • Doskonałe parametry rozruchowe, niskie samorozładowanie
  • Brak korozji
  • Bezpieczeństwo użytkowania i ekologiczne
  • Długotrwałe przechowywanie
  • Poprawiona wydajność i niezawodność.

Wszystko to razem pozwala stwierdzić, że technologia Ca / Ca stała się wybitnym osiągnięciem konstruktorów akumulatorów Asset, jako bezobsługowych o najwyższej jakości, niezawodności i mocy. Ponadto niewielkie stężenie wapnia w stopie zapewnia maksymalną czystość ołowiu i utrzymuje maksymalną wydajność akumulatora. Dzięki tej technologii akumulatory nie wymagają uzupełniania wodą destylowaną przez cały okres użytkowania. Osiąga się to dzięki temu, że wapń wzmacnia strukturę stopu i ogranicza możliwość pojawienia się procesu elektrolizy wody podczas ładowania akumulatora.

Sklep z akumulatorami

Samorozładowanie tych akumulatorów jest minimalne, tzn., że można je bezpiecznie przechowywać w stanie naładowanym przez ponad rok bez utraty ich właściwości, pod warunkiem utrzymania temperatury otoczenia. Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem akumulatora Asset, przyjdź do naszego sklepu w Poznaniu a pomożemy w dobraniu odpowiedniego modelu. Możesz również skorzystać z naszej oferty internetowej i zamówić akumulator online, który w ciągu 24 godzin zostanie wysłany na podany adres.

4.3/5 - (27 votes)

Zobacz także