Akumulatory Enerblock Poznań

Poszukując nowej generacji źródeł energii mobilnej do maszyn rolniczych, podnośników, systemów alarmowych, łodzi itp., zalecamy zwrócenie uwagi na akumulatory Enerblock. W naszym sklepie w Poznaniu prowadzimy ich szeroką sprzedaż, ponieważ są to doskonałej jakości baterie do zastosowań specjalistycznych. Urządzenia tej marki produkowane są w różnych technologiach: AGM, GEL, VRLA, NanoGEL Hybrid, litowej LiFePO4 oraz dodatniej płyty pancernej. Dzięki czemu można dobrać akumulator spełniający wszystkie wymagania.

Akumulatory Enerblock w Poznaniu – przeznaczenie

Kup online produkty marki Enerblockhttps://sklep.uruchom.com/enerblock-m-69.html

Sprzedawane w naszym sklepie w Poznaniu akumulatory Enerblock znajdują zastosowanie w:

  • Przemyśle
  • Motoryzacji
  • Hobby
  • Systemach odnawialnej energii.
  • A także, jako awaryjne źródło energii.

Akumulatory Enerblock znalazły uznanie wśród klientów dzięki swojej długiej żywotności, szczelności, jaką zapewnia trwała obudowa odporna na działanie czynników środowiskowych. Dotyczy to wszystkich rodzajów baterii: AGM, Gel, litowo-jonowa. Każdy z akumulatorów jest bezpieczny podczas eksploatacji, nie tylko dla użytkownika, ale również dla środowiska. Oferujemy do zakupu akumulatory marki Enerblock wyróżniające się stabilnością działania, można je wykorzystać do różnych pojazdów elektrycznych np. wózków platformowych, szorowarek, podnośników i melexów.

 

Akumulatory Enerblock Poznań: do specjalnych zastosowań

Akumulatory Enerblock

W naszym sklepie z akumulatorami w Poznaniu, znajdują się modele Enerblock, które są idealne do rozruchu jachtów, łodzi, kamperów i żaglówek. Ich wysoka, jakość wiąże się z bezobsługowością w technologii AGM, żelowej i litowej, bezpieczeństwem, odpornością na głębokie i częste rozładowania. Dostępne są akumulatory lekkiej trakcji o dużej mocy a uzyskiwane parametry mają duży wpływ wyjątkową wydajność w pojazdach elektrycznych oraz maszynach, które są intensywnie eksploatowane. Przeznaczeniem akumulatorów Enerblock jest praca cykliczna i głębokie rozładowania, co jest ważne przy melexach czy maszynach szorujących.

Akumulatory do zasilania awaryjnego i UPS są poszukiwane wszędzie tam, gdzie najważniejsze jest pewne źródło prądu funkcjonujące niezależnie od dostępności napięcia w sieci. Należą do nich akumulatory Enerblock do siłowni telekomunikacyjnych oraz takich, w których brak zasilania może spowodować szkody, na przykład w postaci utraty zgromadzonych danych. Czym wyróżniają się baterie do zasilania awaryjnego systemu UPS, alarmowego oraz infrastruktury oświetleniowej: AGM, NanoGEL Hybrid? Akumulatory Enerblock zostały wyposażone w mocne i szczelne obudowy, dzięki czemu urządzenie działa także w trybie awaryjnym.

Akumulatory Enerblock w Poznaniu służą także do energii odnawialnej – fotowoltaiki i turbin wiatrowych. Wiele branż przemysłowych wyposażonych w wysokiej jakości infrastrukturę wymaga takich źródeł prądu, które są ważnym elementem odpowiedzialnym za odpowiednie działanie każdego rodzaju systemu. Produkty tej marki znalazły zastosowanie w instalacjach wiatrowych i fotowoltaicznych, które przeznaczone są do pozyskiwania oraz magazynowania energii ze źródeł odnawialnych. W ofercie naszego sklepu z akumulatorami znajdują się bezobsługowe produkty Enerblock w nowoczesnych technologiach ze stabilną infrastrukturą zasilającą.

Akumulatory Enerblock w Poznaniu – technologie

Akumulatory Enerblock w technologii litowo-żelazowo-fosforanowej z systemem kontrolnym BMS posiadają sterowanie procesem ładowania i rozładowywania. Zabezpieczają baterię przed przeładowaniem, głębokim rozładowaniem a także przegrzaniem. Żywotność określana jest na 3500 cykli pracy przy rozładowaniu do poziomu 80%. Ważne! Pojemność akumulatora Enerblock nie zmniejsza się w przy większym poborze prądu. Ponadto posiada on małą wagę, niskie samorozładowanie, duży zakres temperatury pracy a także możliwość sprawnego naładowania akumulatora. Akumulatory Enerblock Lithium są odpowiednie do urządzeń i pojazdów elektrycznych np.:  jachty, łodzie wędkarskie.

Bezobsługowe akumulatory Enerblock w hybrydowej technologii NanoGEL + AGM z serii JDG wykazują dużą szczelność dzięki VRLA. Ładowanie przebiega bardzo szybko, większa koncentracja prądu daje możliwość osiągnięcia większej pojemności zarówno przy mniejszym gabarycie jak i niższej wadze akumulatora.Te modele są przeznaczone do pracy cyklicznej w łodziach, wózkach elektrycznych, kamperach, mogą stanowić także magazyn energii w instalacjach wiatrowych lub solarnych.

Bezobsługowe akumulatory Enerblock w hybrydowej technologii AGM + NanoGEL- seria EVB – E-BIKE to również szczelne urządzenia. Przeznaczone do pracy cyklicznej a także głębokich rozładowań. Znalazły zastosowanie do zasilania rowerów elektrycznych, pojazdów dla dzieci zasilanych prądem, echosond itd.

 

Sprzedawane w Poznaniu akumulatory Enerblock w technologii ołowiowo-węglowej z serii JPC (- Carbon Extreme) zawierają kompozyt, który przeciwdziała jego zasiarczeniu w stanie częściowego rozładowania. Ponadto przyczynia się do większej wydajności przyjmowania przez niego ładunku. Akumulatory Enerblock JPC wyróżniają się niższym napięciem ładowania, uzyskując większą wydajność i zredukowaną korozję płyty dodatniej. Dzięki temu są wydajniejsze, mają zwiększoną żywotność w porównaniu do technologii kwasowo-ołowiowej. Akumulatory JPC są przeznaczone do awaryjnych systemów zasilania, jako magazyn energii w instalacjach wiatrowych i solarnych w wózkach elektrycznych, kamperach, łodziach, itd.

 

 

4/5 - (5 votes)

Zobacz także