Akumulatory Moretti Poznań

Jeżeli jesteś właścicielem motocykla i poszukujesz do niego dobrej jakości źródła zasilania, wybierz akumulatory Moretti, w Poznaniu prowadzimy sklep, w którym zakupisz taką baterię w atrakcyjnej cenie. Producent Moretti wprowadził do swoich produktów najnowsze rozwiązania technologiczne, dzięki czemu  akumulatory, nadają się do większości marek skuterów i motocykli np.: Aprilia, BMW, Honda, Husqvarna, Kawasaki, Barton, Yamaha, KTM, Triumph, Suzuki, Junak, Romet, Piaggio, Peugeot, Zipp, Piaggio, Vespa oraz wiele innych.

Czym wyróżniają się akumulatory Moretti – Poznań?

Akumulator moretti z wyświetlaczem lcd

Zapraszamy wszystkich posiadaczy jednośladów do naszego sklepu z akumulatorami Moretti w Poznaniu, posiadamy w ofercie wszystkie akumulatorów:

Akumulatory AGM są wytrzymałe i możliwe do zainstalowania w różnych poziomach, ponieważ posiadają matę szklaną nasączoną elektrolitem, co zabezpiecza urządzenie przed przechyłem. Nowoczesna technologia zapewnia pracę akumulatora Moretti pod większym ciśnieniem, dając możliwość większej wydajności prądu rozruchowego, wytrzymałości przy pracy cyklicznej i krótkotrwały pobór dużych prądów.

Akumulator Moretti w technologii AGM

W naszym sklepie z akumulatorami Moretti https://aku-poznan.pl/, posiadamy również akumulatory motocyklowe z wyświetlaczem LED, które gwarantują sprawną kontrolę działania akumulatora.Ten typ akumulatorów został wyposażony w chip który umożliwia właścicielowi motocykla szybki odczyt danych, a to pozwala odpowiednio zareagować na jego stan.Takie rozwiązanie może wydłużyć użytkowanie akumulatora motocyklowego Moretti nawet do sześciu lat. Jakie parametry można sprawdzić dzięki wyświetlaczowi? Poziom naładowania akumulatora AGM, jaki czas minął od chwili jego podłączenia. Sygnał dźwiękowy informuje o jego nadmiernym rozładowaniu.

Żelowe akumulatory Moretti do motorów, motocykli, skuterów – Poznań

Akumulator żelowy Moretti

Gęsty elektrolit w postaci żelu zabezpiecza akumulator przed wyciekiem elektrolitu i wystąpieniem korozji. Posiadając taki akumulator w swoim motocyklu nie będziesz musiał uzupełniać elektrolitu, ponadto istnieje możliwość ustawienia go dogodnej pozycji (nawet pod kątem 90°). Modele żelowe są odporne na wstrząsy i zmienne temperatury, ponadto działają efektywniej niż rozwiązania tradycyjne. W naszym sklepie w Poznaniu nabędziesz akumulator Moretti z prądem rozruchowym w temperaturach: -30ºC do +50ºC. Są one odporne duże wyładowania i pracują pod większym obciążeniem, podobnie jak baterie AGM. Możesz zamontować żelowy akumulator Moretti do motoru, skutera i motocykla, które wymagają większej ilości prądu: nawigacja i różne gadżety.

Zapraszamy do naszego sklepu z akumulatorami w Poznaniu:

Adres:

  • Ul. Dąbrowskiego 185
  • 60-594 Poznań
  • Telefon: +48508211330
  • Godziny otwarcia Pn.-Pt. 10-15.

Akumulatory motocyklowe kwasowo-ołowiowe Moretti

Akumulator kwasowy Moretti Parts

W Poznaniu posiadamy w sprzedaży również akumulatory motocyklowe Moretti kwasowo-ołowiowe, które należą do najtańszych modeli. Wyróżnia ich płynny elektrolit, który musisz uzupełniać w czasie jego eksploatacji i stale kontrolować jego stan. Montując w swoim motorze ten rodzaj baterii trzeba pamiętać o zachowaniu pozycji pionowej, ponieważ może dojść do wycieku elektrolitu. Akumulatory kwasowo-ołowiowe są instalowane w jednośladach bez dużego zapotrzebowania na energię elektryczną. Jeżeli potrzebujesz wsparcia podczas wyboru akumulatora motocyklowego, nasza obsługa klienta w Poznaniu chętnie doradzi uwzględniając potrzeby Twojej maszyny. Zapraszamy!

5/5 - (32 votes)

Zobacz także