Akumulatory Exide Poznań

Na rynku motoryzacyjnym dostępnych jest wiele rodzajów urządzeń do rozruchu samochodów, ale liderem w ich produkcji jest polska spółka amerykańskiego producenta akumulatorów Exide, Poznań jest jej siedzibą. Na terenie Wielkopolski kierowcy nie mają problemu z korzystnym zakupem akumulatorów, ponieważ ich dystrybucję prowadzi poznański sklep, którego pracownicy mają duże doświadczenie w tej branży. Doradzą przy wyborze baterii do nowoczesnych aut z bogatym wyposażeniem oraz klasycznych pojazdów z wyposażeniem podstawowym.

Akumulatory Exide Poznań – korzyści dla tych, którzy zaufali marce

 

Exide

 

Akumulator Exide to niezawodny, pojemny i wysokiej jakości akumulator rozruchowy, który pasuje do niemal każdego pojazdu. Produkty tej firmy są cenione za następujące korzyści:

 • Zwiększona żywotność – akumulatory samochodowe zachowują poziom naładowania dłużej niż modele ołowiowo-kwasowe innych firm
 • Wygodny wskaźnik naładowania – seria akumulatorów Exide wyposażona jest w wizualne kontrolery elektrolitu tzw. Magiczne oczka
 • Odporność na niskie temperatury – nawet do -40 ° C
 • Maksymalne prądy rozruchowe nawet przy niskich poziomach naładowania – samochód uruchomi się w każdych okolicznościach.
 • Specjalny kształt kratki umożliwia pozostawienie aktywnego materiału na płytach. Technologia ta poprawia parametry techniczne urządzenia oraz wydłuża żywotność (Seria akumulatorów spiralnych).
 • Ochrona przed drganiami i korozją
 • Efektywne zabezpieczenia przed wyciekiem elektrolitu.

Sprzedaż akumulatorów Exide w Poznaniu to jeden z celów działalności sklepu https://aku-poznan.pl, jego pracownicy dbają o jakość wypełniając katalog towarów tylko zaufanymi markami, dającymi gwarancję producenta. Dodatkowym atutem jest zawsze najlepsza cena na produkty marki Exide.

 

Akumulatory tej marki przeznaczone są do bezawaryjnej obsługi pojazdów przez cały rok. Nie ma problemu z uruchomieniem samochodu w czasie silnych mrozów. Osoby poszukujące możliwości dokonania zakupów online, mają stworzone takie warunki, sklep internetowy z Poznania https://sklep.uruchom.com/akumulatory-exide-c-77.htm posiada szeroką ofertę Exide.

Akumulatory Exide Poznań

Decydując się na zakup wysokiej jakości akumulatora Exide w Poznaniu, można wybierać spośród takich typów jak: AGM, EFB, żelowych oraz Carbon Boost (zastosowanie dodatków węglowych pozwala zwiększyć moc rozruchową o 30%. Jednocześnie czas pełnego naładowania skraca się o 1,5 raza). Akumulatory Exide są używane w pojazdach zużywających duże ilości energii. Akumulatory AGM i EFB odpowiadają na problem ekologii, który jest dziś dość aktualny. Z tego powodu twórcy Exide przykładają dużą wagę do ilości szkodliwych emisji do atmosfery. Akumulatory tej marki można zainstalować w pojazdach, które mają specjalnie zaprojektowany układ generatora Start-Stop, aby oszczędzać paliwo.

Akumulator Exide nie wymagają częstego serwisowania, ale warto zwrócić uwagę na kilka zaleceń. Przechowywać urządzenie w pełni naładowane i utrzymywać je w suchym i chłodnym miejscu. Nie zapominać o sprawdzeniu napięcia w sieci, jeśli jest mniejsze niż 12,5 V, to warto naładować akumulator. Obudowę należy oczyścić z brudu i kurzu, a zaciski chronić przed utlenianiem. Zabrania się używania baterii z pękniętą obudową lub wyciekającą cieczą. Użytkownicy pozostawiają tylko pozytywne opinie o akumulatorach Exide z Poznania, czas osobiście przetestować ich jakość

Personel sklepu stacjonarnego zapoznaje się z potrzebami klientów, parametrami posiadanych samochodów i doradza zakup najlepszej baterii dopasowanej do danego auta. Pojazdy posiadające bogate wyposażenie pobierające duże ilości energii elektrycznej muszą być zasilane akumulatorami posiadającymi niezawodną wydajność oraz wydłużoną żywotność.Trzeba przyznać, że akumulatory Exide wyróżniają się w branży na tle innych marek.

Zaletami akumulatorów Exide w Poznaniu są:

 • Bezawaryjna jazda po mieście (częste uruchamianie i zatrzymywanie samochodu)
 • Niezawodna jazda na dalekich trasach, krętych górskich szlakach
 • Praktyczne zabezpieczenia przed możliwymi przeciążeniami oraz wybuchem baterii
 • Możliwość zamontowania akumulatora Exide w samochodach osobowych, ciężarowych, motocyklach, łodziach, kamperach, maszynach budowlanych, rolniczych itd.

Przy produkcji akumulatorów firma Exide wykorzystuje nowoczesne technologie, które pozwalają na wytwarzanie produktów wysokiej jakości. Profesjonalni pracownicy tej firmy z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie opracowują nowe produkty o ulepszonych właściwościach i możliwościach. Baterię Exide można kupić w Poznaniu w sklepie stacjonarnym oraz na stronie internetowej, w każdym przypadku dostępny jest duży wybór towarów w rozsądnych cenach.

5/5 - (4 votes)

Zobacz także