Akumulatory Jenox Poznań

Nowoczesne, wydajne i cechujące się wysoką niezawodnością – takie właśnie są akumulatory Jenox Poznań. Nasz sklep z akumulatorami w Poznaniu oferuje bogaty wybór akumulatorów tej marki, jak i wiele innych modeli czołowych światowych producentów. Marka Jenox wyróżnia się projektując, opracowując i wdrażając dopracowane konstrukcje, które znajdują zastosowanie nie tylko w pojazdach osobowych czy ciężarowych, ale również specjalnego użytku. Dobry akumulator Jenox Poznań znajdziesz właśnie w naszym sklepie.

Linie akumulatorów Jenox dostępne w sklepie w Poznaniu

Jeżeli chodzi o akumulatory Jenox Poznań może mieć je dostępne w wielu miejscach, ale to w naszym sklepie znajdziesz wszystkie niezbędne modele. Dzięki temu z łatwością dopasujesz akumulator do swoich wymagań. Skontaktuj się z nami, a w fachowy sposób doradzimy Ci odpowiedni akumulator. Możesz wybierać pośród modeli:

  • Classic,
  • Gold,
  • Super Heavy Duty,
  • Hobby,
  • EFB,
  • SRP,
  • Super Vibration Resistance.

Każda z serii akumulatorów znajduje inne zastosowanie, a poszczególne egzemplarze dostępne są w wybranych konfiguracjach. Mogą różnić się pojemnością, fizyczną wielkością, prądem czy napięciem. Jednak w każdym wypadku akumulatory dostarczają optymalne parametry użytkowe nawet w trudnych warunkach, zaś ich cena jest bardzo atrakcyjna.

Wysoka wydajność w każdych warunkach

Niejeden akumulator Jenox Poznań przeznaczony jest do wykorzystania w ekstremalnych warunkach. To specjalna, wzmocniona konstrukcja oraz dopracowane rozwiązania pozwalają na użytkowanie w miejscach wyjątkowych, gdzie klasyczny akumulator mógłby sobie nie poradzić. Na przykład modele z linii Hobby mają konstrukcję przeznaczoną do wykorzystania hobbystycznego, w pojazdach typu kamper, motorówkach czy innych.

Akumulatory Super Vibration Resistance, w skrócie SVR to natomiast modele wyjątkowo odporne na wibracje i wstrząsy, oferujące stałą jakość użytkową. Również powszechnie stosowane technologie, takie jak EFB czyli Enhanced Flooded Battery znajdziesz w wybranych liniach produktów Jenox. W związku z tym będą dobra także do nowoczesnych pojazdów typu start-stop, gdzie wymagana ilość rozruchów oraz cykli ładowania baterii może być znacznie zwiększona.

Sprawdzona jakość i atrakcyjne ceny – wybierz sklep Uruchom.com

Bez wątpienia największy wybór i pełna dostępność akumulatorów sprawdzonej jakości to cechy najlepszych sklepów z akumulatorami. Akumulatory Jenox Poznań w Uruchom-com to kompletna oferta produktów chętnie wybieranych przez kierowców czy osób odpowiedzialnych za dostarczanie niezawodnego źródła zasilania. W naszym sklepie służymy fachowym doradztwem, a także pełnym pakietem usług dodanych.

Wybierając akumulator Jenox Poznań w Uruchom.com możesz liczyć na kompleksowe zajęcie się Twoim zakupem. Wspieramy również ekologię, umożliwiając odbiór zużytych akumulatorów i ich zgodną z przepisami utylizację. Maszy pytania, szukasz konkretnego modelu akumulatora albo potrzebujesz profesjonalnej porady przy wyborze? Zapraszamy na zakupy i do kontaktu!

4,6/5 - (5 votes)

Zobacz także