Akumulatory Poznań Łazarz

Posiadasz wyeksploatowany akumulator samochodowy i chcesz kupić nowy? Jeśli mieszkasz nad Wartą, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, uruchomiliśmy sklep z akumulatorami w Poznaniu – Łazarz. Nasz sklep wchodzi w skład sieci specjalistycznych sklepów z akumulatorami Uruchom.com działających w największych miastach w całym kraju. Posiadamy bogatą ofertę baterii do samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, łodzi, maszyn rolniczych i budowlanych i wiele więcej.

Pamiętaj, że wybierając odpowiedni model, należy kierować się zaleceniami producenta samochodu zawartymi w jego instrukcji obsługi. Przyjeżdżając do naszego sklepu stacjonarnego w Poznaniu możesz skorzystać z profesjonalnego doradztwa, jeżeli nie uda się odwiedzić nas osobiście, dokonaj zakupów przez naszą stronę internetową. Potrzebujesz wsparcia profesjonalisty, zadzwoń do nas lub napisz email albo złóż zapytanie poprzez formularz kontaktowy. Oferujemy sprzedaż wysyłkową, w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia wyślemy zamówiony towar.

Akumulatory Poznań Łazarz – do samochodów miejskich i nowoczesnych

Sklep z akumulatorami Poznań Łazarz

Wszystkie akumulatory w Poznaniu – Łazarz różnią się standardowymi rozmiarami i charakterystyką elektryczną, które muszą odpowiadać warunkom pracy pojazdu i jego cechom konstrukcyjnym. Wybierając odpowiednią opcję, należy wziąć pod uwagę:

  • Marka samochodu
  • Położenie elektrod w obudowie baterii (biegunowość)
  • Możliwość montażu i średnica zacisku
  • Warunki eksploatacji (klimat, stan jezdni)
  • Regularność użytkowania.

Każdy kierowca wie, że do napędzania pojazdu potrzebny jest akumulator. Urządzenie to jest dodatkowym źródłem energii elektrycznej w pojeździe, zapewnia rozruch silnika oraz odpowiada za działanie urządzeń elektrycznych. Akumulator samochodowy ma prostą konstrukcję, na którą składa się kilka elementów: szczelna obudowa, w której znajduje się sześć połączonych szeregowo cel oraz elektrolit. W Poznaniu możesz kupić akumulator Standard wykorzystujący kwas siarkowy, jako elektrolit i jest on przeznaczony do starszych samochodów oraz wzmocnione akumulatory AGM i EFB z matą absorbującą do aut z system Start Stop, które odpowiadają za wykonywanie wielu zadań.

Korzystając z katalogu elektronicznego naszego sklepu funkcjonującego w dzielnicy Łazarz masz możliwość dopasowania akumulatora zarówno do auta miejskiego i nowoczesnego. W naszych zasobach online łatwo jest wybrać nie tylko odpowiedni model baterii, ale również inne wysokiej jakości produkty: ładowarki prostowniki, zasilacze, przetwornice, testery itd. U nas ceny są rozsądne, ponadto istnieje możliwość zamówienia dostawy do miejsca zamieszkania.

Jeżeli obawiasz się samodzielnej wymiany akumulatora możesz skorzystać z pomocy naszego pracownika, który dostarczy akumulator do miejsca docelowego i zamontuje go w Twoim aucie, ponadto zabierze stary i odda do utylizacji. Dzięki niezawodnemu działaniu akumulatora kierowca może kontynuować jazdę nawet w przypadku uszkodzenia generatora samochodu.

Zapraszamy do naszego sklepu z akumulatorami – Poznań Łazarz

Decydując się na zakup akumulatora do samochodu, nie zapomnij kupić do niego ładowarki. Akcesorium będzie niezastąpione zimą w ujemnych temperaturach lub podczas długich okresów bezczynności, kiedy akumulator jest często rozładowywany do zera i nie uruchamia się za pierwszym razem. Zatrudniamy dobrze wykwalifikowanych pracowników, którzy znają się na akumulatorach, ponadto stale śledzą wprowadzane na rynek nowe modele, przeprowadzają testy, aby poszerzyć naszą ofertę i dać klientom możliwość jak największego wyboru.

Wybierając nasz sklep z akumulatorami w Poznaniu – Łazarz dokonasz zakupu baterii w przystępnej cenie, otrzymasz również gwarancję pracy na jednostce od producenta. Aby zamówić akumulator, przejrzyj gamę modeli, oceń parametry techniczne odpowiednich jednostek i dokonaj wyboru. Zakupu można dokonać bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym w Poznaniu lub na stronie internetowej. Organizujemy szybką i niezawodną dostawę na terenie całego kraju, będziesz zadowolony ze współpracy z nami. Zapraszamy do kontaktu i dołączenia do zadowolonych klientów naszego sklepu uruchom.com.

Poznań Łazarz

Wszystkich Klientów z dzielnicy: Poznań Łazarz, zapraszamy do naszego sklepu na darmowy test akumulatora oraz instalacji samochodowej w Państwa aucie.

4,9/5 - (7 votes)

Zobacz także

Więcej Dzielnice