Akumulatory uruchom AGM

Firma Uruchom.com posiada ponad 15 lat doświadczenia na rynku akumulatorów. Specjalizuje się zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i hurtowej. Na samym początku firma działała jedynie w Warszawie. Obecnie są to dwa sklepy na terenie Warszawy oraz po jednym w Krakowie, Opolu i Poznaniu. W firmie zatrudnieni są jedynie profesjonalni fachowcy z odpowiednim przeszkoleniem. Można w niej nie tylko zakupić akumulatory, ale także je naładować i sprawdzić ich stan techniczny. Każdy oddział oferuje bezpłatną i sprawną diagnostykę, ale też montaż zakupionych baterii.

Naszym zadaniem jest dołożyć wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z realizowanych transakcji. Uruchom.com udostępnia na swojej stronie internetowej https://sklep.uruchom.com liczne porady z zakresu motoryzacji, które można wykorzystać w codziennym funkcjonowaniu.

Akumulatory Uruchom AGM – podstawowe informacje

 

Akumulatory Uruchom AGM pojawiły się na rynku w obliczu restrykcyjnych przepisów Unii Europejskiej, które dotyczą ograniczenia emisji CO2. W związku z tym firma postawiła na projektowanie wydajnych i w pełni uniwersalnych akumulatorów, wspierających oszczędzanie paliwa. Stworzono w ten sposób nowoczesne akumulatory AGM, które wykorzystują innowacyjną technologię PowerGrid, sprawdzającą się w systemach Start-Stop.

To właśnie w nich akumulatory muszą być szybko naładowane z wykorzystaniem energii, pochodzącej z hamowania rekuperacyjnego. Technologia PowerGrid charakteryzuje się wysoką porowatością separatorów z maty szklanej, obecnością stopu ołowiu oraz cynku i unikalnych dodatków węglowych. Dzięki temu akumulator cechuje się dłuższą żywotnością.

Akumulatory do Start-Stop są regulowane zaworami, a do tego wykorzystuje się w nich specjalistyczne materiały, m.in. włókno szklane. Umieszcza się je np. pomiędzy płytą dodatnią i ujemną. Płyty te odpowiadają za zapewnienie większej wydajności akumulatora, dużo lepszej niż w tradycyjnych bateriach. Są oddzielone od siebie przy pomocy separatora.

Akumulatory AGM – dlaczego warto w nie inwestować?

Porównanie akumulatorów AGM

Akumulatory Uruchom AGM mają w sobie wiele zalet, a mianowicie:

  • są wzmocnione,
  • są odporne na rozładowania i kolejne ładowania,
  • zapewniają skuteczny rozruch silnika,
  • zapewniają wysoką zdolność do pracy cyklicznej,
  • są odporne na rozlania, wstrząsy i liczne przechylenia.

Nic dziwnego, że akumulatory AGM cieszą się tak dużą popularnością. Akumulatory do Start-Stop można zastosować m.in. w motocyklach czy też łodziach.

Oprócz tego wykazują się sporą zdolnością przyjmowania ładunku, możliwością intensywnej eksploatacji, bezproblemowym przechowywaniem czy też obecnością najwyższej klasy zabezpieczeń. Jeśli ktoś bazuje na systemach Start-Stop, taki produkt będzie dla niego właściwym wyborem z uwagi na obecność systemu rekombinacji VRLA. Akumulatory z tej półki znajdują zastosowanie zarówno na rynku oryginalnym, jak i wtórnym. To duże udogodnienie dla większości odbiorców.

5/5 - (3 votes)

Zobacz także