Akumulatory Poznań Winogrady

Masz problem z zakupem odpowiedniego akumulatora do swojego samochodu? Pomożemy Ci, nasz sklep z akumulatorami w Poznaniu – Winogrady już funkcjonuje i prowadzi sprzedaż stacjonarną oraz wysyłkową. Dysponujemy tylko wysokiej jakości produktami, dlatego możesz mieć pewność z dokonania korzystnego zakupu, mile zaskoczą Cię zrównoważone ceny oraz fachowość naszych pracowników.

Akumulatory Poznań Winogrady

Akumulatory Winogrady

Nasz poznański sklep wchodzi w skład sieci specjalistycznych sklepów z akumulatorami Uruchom.com, które znajdują się w największych miastach w Polsce. Jeżeli nie uda się dotrzeć na adres naszej placówki, wejdź na naszą stronę internetową i złóż zamówienie online a my w ciągu 24 godzin wyślemy do Ciebie towar. Oferta dopasowana jest do wymagań współczesnych kierowców oraz ich samochodów bez względu na długość ich użytkowania. Możemy zaoferować akumulatory standardowe kwasowo-ołowiowe oraz AGM i EFB do samochodów z systemem Start Stop a także baterie żelowe,

Sprzedaż stacjonarna oraz internetowa

Każdy kierowca wie, że dla zapewnienie długiej żywotności baterii ważne jest jej prawidłowe dobranie i odpowiednia eksploatacja. Planując zakup akumulatora w Poznaniu – Winogrady, możesz skorzystać ze wsparcia pracowników naszego sklepu, którzy posiadają doświadczenie w tej branży i profesjonalnie dobierają produkty o różnej mocy rozruchowej i żywotności. Zapraszamy właścicieli samochodów z Poznania oraz okolic do odwiedzenia naszego sklepu w dzielnicy Winogrady, natomiast pozostałych kierowców do skorzystania z naszej oferty online. Współpracujemy z renomowanymi producentami akumulatorów oraz akcesoriów, dlatego w naszym katalogu znajdziesz produkty następujących marek: Banner, Bosch, Centra, DECA, CTEK, Duracell, Energizer, Exide, Kukla, Landport, Moll, Optima, PowerBat, Sonnenschein, Sunnyway, Topla, Trojan, Uruchom, Varta, Westa, Yuasa, Europower, Akumax, Energeco, Sznajder, SSB, Victron Energy oraz inne.

Akumulatory z naszej oferty sprzedażowej przeznaczone są do:

  • Samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów
  • Motocykli i skuterów
  • Pojazdów rolniczych i budowlanych
  • Pojazdów komunalnych i wozów strażackich
  • Łodzi, kamperów
  • Alarmów, zabawek elektrycznych, fotowoltaiki.

W naszym sklepie z akumulatorami w Poznaniu dostępne są również urządzenia wykorzystywane do obsługi pojazdów to znaczy: ładowarki, prostowniki, zasilacze, urządzenia rozruchowe, klemy i zaczepy, przetwornice itd. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom właścicieli samochodów, ponieważ są oni dla nas najważniejsi. Postawiliśmy na ciągły rozwój, dlatego nasi pracownicy zdobywają nową wiedzę w zakresie branży motoryzacyjnej i nowo wchodzących na rynek urządzeń do samochodów. Dlatego nasz profesjonalny zespół stał się naszą wizytówką, razem z pracownikami i naszymi klientami budujemy sukces naszego sklepu.

Sklep z akumulatorami Poznań Winogrady

Zapraszamy do współpracy wszystkich posiadaczy pojazdów różnego przeznaczenia! Na Twoje życzenie sprawdzamy stan akumulatora, zdiagnozujemy spadek napięcia podczas rozruchu a także napięcie ładowania. Jeżeli będzie taka potrzeba doradzimy wybór nowego akumulatora i zamontujemy w Twoim samochodzie. Jeżeli złożysz zamówienie przez naszą stronę internetową, również możesz liczyć na taką usługę, nasz pracownik dostarczy akumulator pod wskazany adres w Poznaniu – Winogrady i zainstaluje fachowo w aucie. Przy okazji odbierze starą baterię i przekaże ją do utylizacji. Produkty z naszej oferty sprzedajemy w realnych cenach dopasowanych do Twoich możliwości, zaskoczymy Cię korzyściami jakie dzięki nam uzyskasz.

Poznań Winogrady

Wszystkich Klientów z dzielnicy: Poznań Winogrady, zapraszamy do naszego sklepu na darmowy test akumulatora oraz instalacji samochodowej w Państwa aucie.

5/5 - (13 votes)

Zobacz także

Więcej Dzielnice