Uruchom PRO, produkt klasy premium dla wymagających

Czy wybór akumulatora do pojazdu jest prostym zadaniem? Jeżeli weźmiesz pod uwagę linię akumulatorów samochodowych Uruchom PRO, nie będzie trudności z podjęciem właściwej decyzji. Akumulatory tej marki powstają z dołożeniem maksymalnej staranności zarówno w zakresie projektu, jak i produkcji. Wszystko po to, by zapewnić optymalne zasilanie i możliwość długiego użytkowania w każdym samochodzie – standardowym, nowoczesnym czy bogato wyposażonym. Seria akumulatorów Uruchom professional to produkt klasy premium dla wymagających. Kiedy liczy się wytrzymałość, możliwość rozruchu w każdych warunkach pogodowych i najwyższa jakość, będą świetnym wyborem.

Technologia PowerGrid w służbie Twojemu pojazdowi

Uruchom PRO

Akumulatory linii Uruchom PRO bazują na specjalnie opracowanej kratce PowerGrid. Dzięki niej jest możliwe nawet dwukrotnie szybsze ładowanie akumulatora, a nawet wysokie zapotrzebowanie energetyczne pojazdu może zostać szybko zaspokojone. Spisuje się doskonale zarówno w trakcie intensywnej jazdy miejskiej, jak i przy użytkowaniu w ekstremalnych temperaturach.

Akumulatory objęte są 36-miesięczną gwarancją sprawności zapewnianą przez producenta. To jedynie potwierdza wysoką jakość produktu, wydłużoną żywotność. Dodatkowo akumulator z linii PRO jest klasy bezobsługowej, idealny do nowoczesnych pojazdów niewyposażonych w system START/STOP, ale mających wysokie potrzeby energetyczne z uwagi na bogate wyposażenie, liczne systemy.

Niezawodność najwyższej klasy akumulatorów

Wielu właścicieli pojazdów ma obawy o użytkowanie akumulatorów w trudnych warunkach atmosferycznych. Nauczeni doświadczeniem sprzed lat martwią się, czy silne mrozy albo gwałtowne fale upałów nie zaszkodzą baterii. Jednak współczesne akumulatory wysokiej klasy nie powodują już takich bolączek. Nowoczesne rozwiązania, jakie zostały zaimplementowane w akumulatorach Uruchom PRO, pozwalają uniknąć uzależniania użytkowania pojazdu od temperatury panującej za oknem.

Dodatkową cechą przemawiającą za jakością profesjonalnej linii akumulatorów jest system zabezpieczeń, dzięki którym ryzyko dostania się do wnętrza wilgoci jest minimalne. Ma to automatycznie wpływ na dłuższą żywotność akumulatora Uruchom PRO. Eksploatacja baterii zgodna z przeznaczeniem pozwala zagwarantować pewny rozruch silnika sprawnego pojazdu nawet przy ujemnych porannych temperaturach zimą czy w nagrzanym słońcem pojeździe w środku lata. Klasa akumulatora Uruchom PRO pozwala na wykorzystanie przez kierowcę w wyjątkowo ciężkich warunkach atmosferycznych, dając niezmienny komfort korzystania z profesjonalnej baterii.

Jakie są korzyści z wyboru akumulatora Uruchom PRO?

Uruchom PRO

Co sprawia, że akumulatory Uruchom PRO są wybierane chętnie przez wymagających klientów? Są to między innymi:

  • idealnie dobrane wysokości prądów rozruchowych na zimno (A),
  • Wysokość obudowy 175 lub 190 mm wpisująca się w zapotrzebowanie,
  • optymalny skład masy powodujący zwiększoną odporność na pracę cykliczną,
  • szczelna bezpieczna pokrywa obudowy chroniącej przed wibracjami czy mechanicznym uszkodzeniem,
  • skuteczne zabezpieczenie przed przedostawaniem się wilgoci,
  • porównywalna jakość do producenta części OEM.

Gdzie kupić akumulatory Uruchom PRO? – Zapraszamy na Uruchom.com

Oficjalnym dystrybutorem akumulatorów Uruchom PRO jest firma Uruchom.com. To ponad piętnaście lat doświadczenia w branży akumulatorów, w szczególności sprzedaży detalicznej akumulatorów i prostowników. Znając doskonale potrzeby klientów, będąc przedsiębiorstwem wprowadzającym nowe produkty na rynek stawiamy na akumulatory z najlepszych światowych fabryk. To sprawia, że nasi Klienci mogą kupić sprawdzone produkty w doskonałej cenie.

Porównanie akumulatorów Uruchom

Porównanie akumulatorów Uruchom PRO

4,9/5 - (14 votes)

Zobacz także