sklep z akumulatorami

Właściciele samochodów z podstawowym i standardowym wyposażeniem mają szeroki wybór urządzeń do ich wyposażenia w tym akumulatory Vtech, które po wejściu na rynek zdobyły wielu nabywców. Baterie tej marki są przeznaczone do pojazdów europejskich i azjatyckich, posiadają zróżnicowaną moc rozruchową i pojemność, dlatego przed zakupem należy sprawdzić potrzeby swojego auta i dopasować odpowiedni model. Co cechuje akumulatory Vtech? Duża uniwersalność, dobre prądy rozruchowe i dobre parametry użytkowe, które potwierdzają stosunek jakości do ceny produktu. Nabywca będzie długo cieszył się z efektywnego eksploatowania baterii, która nie zawiedzie przy uruchamianiu samochodu nawet w trudnych warunkach.

Akumulatory Vtech – dlaczego warto zaufać tej marce

Akumulatory vtech

To bezawaryjne i bezobsługowe baterie, których zakup nie wymaga ponoszenia dużych kosztów. Ich wytrzymała obudowa powoduje, że urządzenia są niepodatne na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć, zmienne temperatury oraz wstrząsy. Kierowcy korzystając z akumulatora VTech będą mogli w pełni cieszyć się jego możliwościami rozruchowymi, które ujawnią się w czasie zimy. Montaż urządzenia jest prosty, w przypadku pojawienia się wątpliwości można skorzystać z pomocy obsługi klienta sklepu sprzedającego ten asortyment.

Korzyści z wyposażenia swojego samochodu w akumulator Vtech

  • Wytrzymała i szczelna pokrywa uniemożliwia wyciek elektrolitu, zapewnia bezpieczny proces związany z recyrkulacją gazów.
  • Występują w różnych parametrach użytkowych, co daje kierowcom możliwość dopasowania odpowiedniego urządzenia do konkretnego samochodu.
  • Charakteryzują się niskim zużyciem wody.
  • Technologia wapniowa zastosowana w akumulatorach Vtech wyróżnia się standardową żywotnością.
  • Wykazują dłuższy okres przechowywania bez konieczności doładowywania.
  • Posiadają odporność na korozję i wilgoć.
  • Bezpieczne, wolne od zagrożenia wybuchem, spowodowaniem spięć i przeciążeń.

Cechy akumulatorów Vtech przemawiają za tym, że mogą z nich korzystać zarówno doświadczeni kierowcy jak również ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jazdą samochodem. Osoby, które korzystają już z tych urządzeń wydają pozytywne opinie na temat ich sprawdzania się podczas eksploatacji. Ponadto akumulatory Vtech należą do produktów ekonomicznych, więc ich zakup nie wymaga dużych nakładów finansowych. Baterie tej marki to nowa seria urządzeń służących do rozruchu pojazdów benzynowych i wysokoprężnych. Eksperci wykonali wiele testów które potwierdziły optymalną pracę Vtech bez względu na panujące warunki, wysokie rozładowanie oraz intensywne ładowanie.

Akumulatory Vtech to urządzenia, które nie zawiodą

Marka Vtech stawia na innowacyjne rozwiązania technologiczne, które przekładają się na wysoką jakość produktów. Wystarczy przytoczyć poczynania producenta w zapewnieniu właścicielom pojazdów bezpieczeństwa podczas użytkowania baterii. Zastosowany centralny układ odpowietrzania, ogranicza zagrożenie magazynowaniem się w baterii gazów, a to przemawia za ochroną kierowców i oraz pojazdów. Zaletą akumulatorów Vtech jest prostota eksploatacji, a to dzięki wygodnej rączce. Każdy, kto szuka akumulatora dobrej jakości w zrównoważonej cenie może kupić Vtech i cieszyć się z korzyści jego użytkowania. Samochód wyposażony w ten akumulator nie zawiedzie w czasie zimy, nie trzeba martwić się każdego ranka czy na pewno odpali i będzie można dotrzeć do pracy na czas i dowieść dzieci do szkoły lub przedszkola.

Gdzie można kupić akumulatory VTECH?

Warszawa Włochy
ul. Komitetu Obrony Robotników 39
02-148 Warszawa
tel. 503 478 455


Warszawa Bemowo
ul.Konarskiego 86
01-355 Warszawa
tel. 519 010 831


Poznań
ul. Dąbrowskiego 185
60-594 Poznań
tel. 508 211 330


Kraków Podgórze
ul. Snycerska 58
30-817 Kraków
tel. 519 010 830

 

4,1/5 - (33 votes)

Zobacz także